Jak lze v dnešní době využít online svět a tvořit si více zdrojů příjmů?
Podnikat svobodně?
Vydělávat odkudkoliv, chytře, s podporou a s návodem, jak na to?

Mně se tahle představa taky líbila. Popravdě jsem vyzkoušela více online projektů, sledovala úspěšné lidi a okukovala, jak se to dělá a bořila své zažité předsudky a mýty o tom, jak funguje systém a jak se vydělávají peníze. Pak jsem se tomu podívala pod pokličku, otevřela svoji mysl i srdce novým možnostem, abych zjistila, že to JDE I JINAK, ale ve škole nás to fakt neučili. Tam nás učí zajet do systému 40 let někde pro někoho pracovat a pak možná bude i pár korun na důchod. Ale to mi tak nějak smysl nedávalo, takže kdo hledá, ten najde!

Jsme komunita lidí, kteří si předávají know how, jak podnikat v e-commerce s již připraveným eshopem, který láme světové rekordy v trendovém oboru LIVE CLEAN a EKO se sortimentem pro osobní péči i domácnost.

Trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si programuje své vlastní eshopy a díky této spolupráci se každý může naučit, jak ušetřit čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním, atd. Tenhle eshop je totiž už plně připraven k podnikání a stačí se jen naučit, jak toho systému využít.

Já sama mám už několikaleté zkušenosti s klasickým podnikáním a proto jsem velice ocenila výhody, které tento způsob nabízí. Máme s kamarádkou rodinnou kavárnu .. je to skvělá práce, můžeme se vzájemně domluvit na organizaci a dá se při tom lépe skloubit péče o naše děti. Ale jako je to radost, tak je to i starost a závazek. Za celým provozem jsou hodiny práce i mimo otevírací dobu, člověk tam musí trávit hodně

času a velkým břemenem jsou i fixní náklady jako nájem, energie a poplatky. Takže když přišla doba covidí a s ní i veškeré zákazy a nařízení, začala jsem se poohlížet po nějaké jiné možnosti podnikání, které by mi pomohlo k větší finanční i časové svobodě.. něco, co si mohu přizpůsobit svým potřebám a dělat odkudkoliv a kdy chci a pak zkombinovat i s provozem kavárny, která už pro mě ale bude koníčkem a nebudu na ní finančně závislá.

A přišlo několik příležitostí, něco jsem zkusila, mnohé se naučila a nakonec se pustila do budování tohoto projektu, který v sobě skrývá neskutečný potenciál a zároveň ladí s tzv. LIVE CLEAN myšlenkou a přístupem k nakupování, kdy lidé preferují netoxické produkty bez zbytečných chemikálií s odpovědným přístupem k udržitelnosti a ekologickým závazkem, ale zároveň považují za samozřejmost efektivitu a prokazatelné pozitivní výsledky použití daných produktů a vědecký výzkum, na jehož základě se sortiment vyvíjí.

ZNÍ TO MOC RŮŽOVĚ, ŽE? 🙂 … tady totiž platí heslo:

UVIDÍŠ, AŽ UVĚŘÍŠ..

Nikdo neříká, že je to snadný, je za tím kus práce, ale koncept je jednoduchý. Jinak je to podnikání jako každé jiné, pouze je chytřejší. Přidaná hodnota je i v možnosti expandovat (nejen v ČR, SK, ale i v dalších zemích po celém světě.)

„VŠECHNO JDE, KDYŽ SE CHCE“

Koncept podnikání a spolupráce je přehledně zpracován ve VIDEU, které je k dispozici ke shlédnutí a kde je vše shrnuto. Podle toho následně uvidíš, zda to s tebou rezonuje a je to něco i pro tebe.

Napiš mi na messenger, pokud chceš mrknout na video.

„Životní úspěch nezávisí na podmínkách, které máme, ale na ROZHODNUTÍCH.“
Share