Jak lze v dnešní době využít online svět?

Podnikat svobodně?

Vydělávat odkudkoliv, chytře, s podporou a s návodem, jak na to?

Jooo, mně se tahle představa taky líbila. Popravdě jsem kolem toho chodila docela dlouho, sledovala úspěšné lidi a okukovala, jak se to dělá a bořila své zažité předsudky a mýty o tom, jak funguje systém a jak se vydělávají peníze. Pak jsem se tomu podívala pod pokličku, otevřela svoji mysl i srdce novým možnostem, abych zjistila, že to JDE I JINAK, ale ve škole nás to fakt neučili. Tam nás učí zajet do systému 40 let někde pro někoho pracovat a pak možná bude i pár korun na důchod. Ale to mi tak nějak smysl nedávalo, takže kdo hledá, ten najde!

Chvíli trvalo, než tento projekt získal finální podobu. Podílí se na něm mnoho dnes velmi úspěšných lidí. V začátcích to byl sen, byla to vize, pomoc obyčejným lidem změnit si život. A díky vytrvalosti se sen stal realitou a já mohu dnes s vděčností říct, že jsem toho součástí a mám tu čest pomáhat na té cestě dalším lidem, kteří prostě chtějí od života víc.

Jsme komunita lidí, kteří si předávají know how, jak podnikat profi s konkrétním dodavatelem a již připraveným eshopem, který láme světové rekordy.

Trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si programuje své vlastní eshopy a díky tomuto projektu se každý může naučit, jak ušetřit čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním, atd. Tenhle eshop je totiž už plně připraven k podnikání ze dne na den.

Já sama mám už několikaleté zkušenosti s klasickým podnikáním a proto jsem velice ocenila výhody, které tento způsob byznysu nabízí. Máme s kamarádkou rodinnou kavárnu .. je to skvělá práce, můžeme se vzájemně domluvit na organizaci a dá se při tom lépe skloubit péče o naše děti. Ale jako je to radost, tak je to i starost a závazek. Za celým provozem jsou hodiny práce i mimo otevírací dobu, člověk tam musí trávit hodně

času a velkým břemenem jsou i fixní náklady jako nájem, energie a poplatky. Takže když přišla doba covidí a s ní i veškeré zákazy a nařízení, začala jsem se poohlížet po nějaké jiné možnosti podnikání, které by mi pomohlo k větší finanční i časové svobodě.. něco, co si mohu přizpůsobit svým potřebám a dělat odkudkoliv a kdy chci a pak zkombinovat i s provozem kavárny, která už pro mě ale bude koníčkem a nebudu na ní finančně závislá.

A přišla příležitost v podobě projektu tzv. Byznysu bez hranic, který toto vše nabízí a já se s radostí pustila do neprobádaných vod nového podnikání a pokračuji na cestě v plnění snů nejen sobě, ale i spoustě dalším lidem!

Představ si, že jsi pánem / paní svého času i financí, SVOBODNĚ podnikáš, je ti jedno, kde se zrovna nacházíš – Tvůj obchod funguje, ať jsi kdekoliv, dokonce nikomu neplatíš nájem, nepotřebuješ ani žádné zaměstnance a pracovní dobu…

ZNÍ TO MOC RŮŽOVĚ, ŽE? 🙂 … tady totiž platí heslo:

UVIDÍŠ, AŽ UVĚŘÍŠ

Nikdo neříká, že je to snadný, je za tím kus práce, ale koncept je jednoduchý. Jinak je to podnikání jako každé jiné, pouze je chytřejší. Přidaná hodnota je i v možnosti expandovat byznys (nejen v ČR, SK, ale i v dalších zemích po celém světě.)

RÁD/A BY SES O PROJEKTU DOZVĚDĚLA VÍC A ZJISTIL/A, JESTLI JE TO NĚCO PRO TEBE ?

PAK MÁM SKVĚLOU ZPRÁVU

NENÍ TO TOTIŽ O TOM, KOLIK TI JE LET NEBO CO JSI VYSTUDOVAL/A

ANI Z JAKÝCH POMĚRŮ POCHÁZÍŠ..

JE TO JEN O TOBĚ, O TVÉ TOUZE NĚCO ZMĚNIT

A O TOM, ZDA JE TVÉ „PROČ“ SILNĚJŠÍ NEŽ TVŮJ STRACH

Celkově tuto příležitost lze využít buď jako snadnou „brigádu“ – sem tam si něco přivydělat nebo to vzít vskutku vážně a vybudovat si stabilní byznys. Vše je zdarma a proto, že si svého času vážíme, velmi nám záleží na kvalitě a důvěře při spolupráci.

Naše heslo je:

„VŠECHNO JDE, KDYŽ SE CHCE“

Koncept podnikání a spolupráce je přehledně zpracován ve videu, které je k dispozici v naší FB skupině, kde je vše shrnuto a podle toho následně člověk ucítí, zda to s ním rezonuje.

Napiš mi na messenger a pokud nám to spolu bude ladit, ráda ti otevřu dveře do našeho podnikatelského projektu a uvidíš, jak s tím pak budeš chtít naložit.

S mojí úžasnou obchodní partnerkou Moni Čejkovou
Tým skvělých lidí, se kterými rosteme obchodně i osobnostně.