Konec května nám udělá radost slevou 15% na celý e-shop, takže ať už chcete vyzkoušet tekutý kolagen, Trebiotika, Goučko, BTS program, 5tidenní restart nebo kolagenovou kosmetiku.. všechno bude se zvýhodněním!! Nový zákazník bude mít rovněž slevu 10 euro na svou první objednávku a tím všechny slevy ještě nekončí! A pro objednávky nad 99 Euro platí i doprava zdarma.


Slevy, které můžete na e-shopu současně uplatnit v rámci akce.

10 Euro jako nový zákazník na svou první objednávku.

15% sleva na celý nákup.

VIP sleva 5 – 15% podle toho, kolik položek v košíku máte (do 4 je 5%, 4-7 položek 10%, 8 a více je 15%) – tato sleva se uplatní pouze při zakliknutí políčka Yes, I subscribe (toto neznamená závazek budoucích objednávek, ale zvýhodnění v případě, že necháte věrnostní program aktivovaný)

Pravidelní zákazníci mají zdvojnásobenou slevu podle počtu položek – LOYALTY sleva – dalších 5 – 15%.

Doprava zdarma pro objednávky nad 99 Euro pouze v úterý a středu 28.5. a 29.5.


Jak se dá objednat?

A. Přes odkaz s promo kódem, viz. níže, kde je i video návod. Díky promo kódu bude automaticky odečtena sleva 10 € na první nákup. Klikněte na odkaz nebo běžte na e-shop a před dokončením nákupu vložte kód 1887740.

NEBO:

B. Písněte do zprávy na FB a pomůžu s objednávkou a ukážu, jak na tom e-shopu využít maximum výhod.


Jak snadno a nejvýhodněji v eshopu POPRVÉ NAKOUPIT ?

Tento odkaz vás přesměruje na e-shop a obsahuje v sobě promokód, díky kterému dostanete i slevu na první nákup 10 €.

Tady krátký videonávod, jak na e-shopu nakoupit. Všechny slevy se v přehledu objednávky ukážou po zadání doručovací adresy.

Vše o nákupu

 • Všechny použitelné slevy se ukážou v souhrnu objednávky před jejím potvrzením pouze pokud je vyplněná dodací adresa.
 • Balíčky chodí společností PPL a doba dodání je obvykle cca 7 pracovních dnů. V době akcí se může protáhnout.
 • Zaškrtnutí políčka Yes, I subscribe neznamená, že pak člověk musí každý měsíc něco nakupovat, ale je to přihlášení k extra výhodám a pro ty, kterým se produkty z e-shopu osvědčí a oblíbí si je, tak nabízí v případě pravidelných objednávek zdvojnásobenou „loyalty“ slevu pro věrné zákazníky. Tento věrnostní program se dá kdykoliv zrušit ve správě účtu kliknutím na políčko zrušit.
 • Platba je uvedena v Eurech a pokud platíte českou kreditní kartou, tak se vám z účtu odečte částka v korunách odpovídající aktuálnímu kurzu vaší banky. Kdo má např. Revolutku nebo jiný eurový účet, může samozřejmě využít pro platbu i tyto karty.
 • Jakmile si vytvoříte svůj zákaznický účet, získáváte svůj promokód a můžete darovat dalším lidem odkaz na slevu na první nákup 10€ a zároveň vám se na účtu pak sbírají dárkové kredity, které si můžete odečítat ze svých budoucích objednávek, viz program Sdílej lásku.
 • V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat mě prostřednictvím FB zprávy a ráda pomohu.

Shrnutí o společnosti

Společnost je na trhu už více než 30 let a dodává na trh čisté produkty bez zbytečné chemie a bez testů na zvířatech.

 • Bez kontroverzních chemikálií
 • NETESTUJÍ NA ZVÍŘATECH
 • BPA free, GMO free, bez parabenů, PEGů atd.
 • RECYKLOVATELNÉ OBALY
 • CERTIFIKOVANÁ ČISTOTA A KVALITA – PROCES 10 KVALITY
 • Preference obnovitelných zdrojů energie – výrobní závod ze 100% poháněný větrnou energií

Pro pomoc s objednávkou, radu nebo tip mi neváhejte napsat na messenger a veškeré podrobné videonávody k uplatnění slev a výhod najdete i ve skupině Kolagenový Matrix na FB, kam Vás ráda přidám, pokud máte zájem.


Kolagenový Matrix

Kolagenový Matrix je skupina na FB. Je to skvělá skupina, která slouží jako inspirace pro všechny, kdo se rozhodli, že se chtějí ve svém těle cítit skvěle a hledají cesty, jak si dopřát kvalitní a zároveň čisté doplňky. Je plná rad, tipů a zpětných vazeb a sdílení od spousty dalších uživatelů a pokud zvažujete nákup něčeho z nabídky tohoto e-shopu, určitě doporučuju se do skupiny přidat a projít si zpětné vazby dalších uživatelů. Zároveň tam jsou tipy, jak využít různé možnosti slev a zvýhodněných nákupů, aktuality k akcím a pomoc v případě, že máte s nákupem potíže. Vstup je zdarma a aktuálně tam svoje poznatky sdílí už přes 7 tisíc členů.

Klikni a napiš mi na messenger.


Share

Mohlo by se vám také líbit: