Akné je pro mnoho lidí velkým narušitelem jejich sebedůvěry. Já sama s ním bojuju už od 15ti let. Na čas mi pomohla dostat akné trochu pod kontrolu hormonální antikoncepce, ale její užívání zase mělo jiné vedlejší účinky v podobě přibírání na váze. Po vysazení antikoncepce a v době kolem těhotenství a porodu se to zhoršilo asi nejvíce. Od té doby se to střídalo, chvíli lepší a chvíli horší, ale stále platilo, že bez make upu ani ránu.

Zkoušela jsem mnoho přípravků, jak z lékárny, tak od kožní lékařky, občas i něco pomohlo, ale jen na chvíli. Jakmile si pleť zvykla, tak došlo k opětovnému zhoršení. Jak šly roky, tak se k akné začaly přidávat i první vrásky a celkově se elasticita pleti snižovala, takže jsem začala hledat něco, co by mi pomohlo celkově tu pleť ozdravit a dát do pořádku a řešit trochu i to stárnutí.

A konečně v téměř 35ti letech jsem objevila něco, co mě nadchlo a přesvědčilo, že to JDE! A jedná se přístroj Lumi Spa.

Propojila jsem péči vnější s tou vnitřní a postupně se pleť začala uzdravovat. A co je nejlepší, tak čím déle tyto věci používám, tím lepší je pleť celkově.

Díky Lumi Spa se mi podařilo:

1. Snížit výskyt pupínků.

2. Zjemnit a vyhladit pleť.

3. Minimalizovat póry.

4. Zredukovat mastnotu pleti.

5. Perfektně a přitom citlivě pleť každodenně vyčistit.

6. Vyhladit první vrásky.

7. Zlepšit tonus pleti a pozvednout kontury.

Co je Lumík a jak funguje?

Systém ageLOC® LumiSpa™ je kosmetické zařízení pro čištění pokožky pro domácí použití, které používá technologii Two-Sense Motion – mikropulsní oscilace, která pracuje se speciálně navrženými čisticími přípravky k vytvoření ještě lepší přilnavosti jemné silikonové hlavice. Mikrooscilační masáž je nejenom příjemná, ale pomáhá i ke zvyšování pevnosti pleti. Hlavice je vyrobená z lékařského silikonu se stříbrem a zajišťuje maximální hygienickou kvalitu. Zařízení se odolné vlhku, dá se použít ve sprše a hlavice se po každém použití jednoduše sejme a vyčistí. Každý si k zařízení může vybrat gel podle svého typu pleti, já používám gel na problematickou pokožku, který střídám s gelem na mastnou pleť.

Člověk si může vybrat ze tří různých typů silikonových hlavic a pěti druhů gelů. Je to skvělý pomocník pro každodenní domácí péči, kdy ve 2 minutách docílíte dokonalého vyčištění, omlazení, ošetření očního okolí a to vše během příjemné masáže.

Jak jsem podpořila zdraví pleti zevnitř?

Jelikož pleť je takovým indikátorem stavu i našeho vnitřního organismu, rozhodla jsem se podpořit své zdraví i zevnitř. Celkově si vybírám kvalitní potraviny, vařím si a minimalizuju polotovary, jím hodně zeleniny atd. a abych pravdu řekla, doplňky stravy mě dlouho míjely. Pak jsem jim ale dala šanci a rozhodla se podpořit mikrovýživu buněk komplexním doplňkem LifePak, který jsem užívala spolu s Marine Omega. A nejenom, že se mi to projevilo na kvalitě pleti, ale celkově se cítím lépe.

K Lumíkovi se pak dá dokoupit i nástavec na oční okolí se speciálním zpevňujícím gelem pro tuto citlivou oblast, který je obrovskou pomocí pro lidi s padajícími víčky nebo kruhy pod očima.

Tenhle rituál je prostě absolutně návykový!!

Tyhle vychytávky nakupuju od firmy přímo z velkoobchodu s extra věrnostní výhodou a s možností výběru věcí zdarma a ráda pošlu tuhle možnost dál i ostatním. Kdo byste toho chtěl taky využít, stačí KLIKNOUT a vyplnit si jméno, mail a telefon, zadat heslo a přepnou se vám ceny na ty velkoobchodní a můžete si to projít. Pro víc info mi klidně NAPIŠTE, ráda pomůžu.

Share

Mohlo by se vám také líbit: