NO JASNĚ!!

Tenhle protein nejenom, že je chutný, ale je i vyváženou kombinací dvou rostlinných zdrojů bílkovin. Já teda nejsem žádný vegan ani vegetarián.. maso jím, ale je fakt, že se snažím postupně ve složení jídelníčku živočišné produkty omezovat a zbytečně to s nimi nepřehánět.

A proto, když jsem se začala poohlížet po proteinu k doplnění bílkovin, tak jsem automaticky vynechala všechny syrovátkové produkty a koukala jen po čistě rostlinných variantách.

Já jakožto zarytý čokoholik zatím testuju čoko verzi a tu můžu vřele doporučit! Vanilka mě ale také láká, takže brzy přijde řada i na ni.

Nejraději si koktejl připravuju s mandlovým mlékem a rozmixovaným banánem a popíjím přímo ze shakeru.

Zároveň v rámci ekologičnosti obalů mi vyhovuje, že je balen v průmyslově kompostovatelných obalech.

Co obsahuje?

Každá porce V-Shake obsahuje 19 gramů bílkovin z hrachu a hnědé rýže a je bez laktózy, lepku a sóji – ideální jako svačina s vysokým obsahem bílkovin, doplněk před cvičením či po něm anebo jako součást zdravé snídaně.

Proč neobsahuje jako základ sóju?

Tato kombinace různých zdrojů bílkovin umožňuje vytvářet různé profily aminokyselin a zároveň dodržet principy vyvážené stravy. Sója se často používá jako alternativa k jiným produktům živočišného původu, používám ji na vaření třeba ve formě tofu apod., proto pro doplnění bílkovin jsem chtěla zvolit zase jinou kombinaci rostlinných bílkovin.

Je to lahodný proteinový koktejl, vhodný pro vegany i vegetariány, je k dostání ve dvou příchutích – čokoláda a vanilka a neobsahuje žádná umělá barviva, konzervanty ani sladidla, což z něj dělá ideální prostředek, který pomůže začátečníkům i zkušeným sportovcům dosáhnout v svých cvičebních cílů nebo jen prostě zdravým způsobem doplnit pro tělo tolik potřebné kvalitní bílkoviny.

Kdo by chtěl taky zkusit, NAPIŠTE, dám vám kód pro velkoobchodní cenu!!!

Share

Mohlo by se vám také líbit: